Dla pracodawcy

Zobacz jak wygląda rekrutacja

REKRUTACJA

Odpowiadając na zlecenie zatrudnienia pracowników do Twojej firmy, szukamy kandydatów, którzy spełnią Twoje wymagania. Starannie przygotowujemy ofertę, organizujemy spotkania i weryfikujemy kompetencje i umiejętności kandydatów podczas rozmów. Osoby, które przeszły przez etapy rekrutacji, są przekazane do Twojej dyspozycji.

KROK 1 - przygotowanie oferty

Przygotowanie oferty zajmie nam maksymalnie dwa dni. Potrzebujemy jednie odpowiedzi na kilka podstawowych pytań, które pomogą nam ustalić Twoje potrzeby.

KROK 2 - rekrutacja

Od razu po podpisaniu umowy i otrzymania zapotrzebowania rozpoczynamy rekrutację. Poszukiwania kandydatów rozpoczynamy wykorzystując portale ogłoszeniowe, branżowe, społecznościowe oraz pracę w terenie i organizując Targi Pracy, a także współpracując z PUP i OHP.

KROK 3 - raport z naszej pracy

Raportujemy efekty naszej pracy w czasie i formie jakiej Ty preferujesz, a także mamy własne narzędzia, dzięki którym doskonalimy dalsze działania.

KROK 4 - wybór kandydata

Nadesłane aplikacje przeglądamy pod kątem Twoich wymogów, potem umawiamy wybranych kandydatów na rozmowy i weryfikujemy ich zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Po akceptacji zatrudniamy kandydatów lub wysyłamy ich na rozmowę kwalifikacyjną w Twojej firmie.

KROK 5 - zamknięcie całego procesu

Po podpisaniu umowy z kandydatem proces rekrutacji się zamyka. Zależy nam na zadowoleniu każdej ze stron.

Jeśli masz wątpliwości - napisz

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z naszym zespołem. Odpowiemy na wszystkie kwestie związane z HR, outsourcingiem i korzyściami, które płyną ze współpracy z naszą agencją.