Pracownik Produkcyjny

OGŁOSZENIE NR: 1945

Rodzaj magazynu: produkcja wyrobów czekoladowych

SOCHACZEW – KOŻUSZKI PARCEL
(woj. Mazowieckie )
Zobacz na mapie

Fast Service (nr 15162) – to obietnica szybkiej i idealnej pracy, zgodnie z naszym motto „Delivery Job”. Urodzeni w sercu Polski, w Sochaczewie, jako rodzinny biznes w 2002 roku, z dumą podkreślamy nasze korzenie i wartości. W każdym z naszych pracowników dostrzegamy nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każdy człowiek jest inny i warto go docenić. W Fast Service ludzie tworzą różnicę, są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Rodzaj umowy

- umowa zlecenie

Wynagrodzenie

- dodatek nocny (uop) 4,67 - 5,66 pln brutto
- dodatek zmianowy 2,32 pln brutto
- stawka godzinowa stała 29 pln brutto

Oferujemy

- bezpłatny transport do miejsca pracy powyżej  2 km
- dojazd do miejsca pracy z wyznaczonych przystanków
- możliwość ukończenia kursu, oraz nabycia uprawnień udt
- możliwość zakwaterowania koszt 390 pln
- wysoki standard zakwaterowania

Zakres obowiązków

- pakowanie gotowego produktu
- praca przy linii produkcyjnej
- składowanie produktu na paletach euro
- wykonywanie innych zleconych zadań

Organizacja czasu pracy

- 4 brygadowy system

Wymagania

- dyscyplina pracy
- komunikatywna znajomość języka polskiego
- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
- odpowiedzialność
- rzetelność
- znajomość języka polskiego (komunikatywny)

Masz pytania?

Możesz także zgłosić swoją kandydaturę telefonicznie

Infolinia czynna:
Poniedziałek-piątek 8-18
Sobota 8-14
Niedziela 8-16