Pracownik Magazynu

OGŁOSZENIE NR: 2221

Rodzaj magazynu: magazyn agd rtv

POZNAŃ
(woj. Wielkopolskie )
Zobacz na mapie
Archiwum

Fast Service (nr 15162) – to obietnica szybkiej i idealnej pracy, zgodnie z naszym motto „Delivery Job”. Urodzeni w sercu Polski, w Sochaczewie, jako rodzinny biznes w 2002 roku, z dumą podkreślamy nasze korzenie i wartości. W każdym z naszych pracowników dostrzegamy nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każdy człowiek jest inny i warto go docenić. W Fast Service ludzie tworzą różnicę, są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Rodzaj umowy

- umowa zlecenie

Wynagrodzenie

- stawka godzinowa stała 29 pln brutto

Oferujemy

- opieka medyczna w ramach nfz
- praca dla lidera rynku sprzedażowego

Zakres obowiązków

- dodatkowe prace magazynowe
- obsługa wózka ręcznego paletowego
- pomocnik dostawcy sprzętu agd rtv
- przyjęcie towaru
- utrzymanie porządku w hali magazynowej
- załadunek towaru

Organizacja czasu pracy

- 2 zmiany ( bez pory nocnej)

Wymagania

- dyscyplina pracy
- komunikatywna znajomość języka polskiego
- znajomość języka polskiego (komunikatywny)

Masz pytania?

Możesz także zgłosić swoją kandydaturę telefonicznie

Infolinia czynna:
Poniedziałek-piątek 8-18
Sobota 8-14
Niedziela 8-16