Pracownik Magazynu

OGŁOSZENIE NR: 1697

Rodzaj magazynu: magazyn dystrybucyjny

GORZÓW WIELKOPOLSKI
(woj. Lubuskie )
Zobacz na mapie

Fast Service (nr 15162) – to obietnica szybkiej i idealnej pracy, zgodnie z naszym motto „Delivery Job”. Urodzeni w sercu Polski, w Sochaczewie, jako rodzinny biznes w 2002 roku, z dumą podkreślamy nasze korzenie i wartości. W każdym z naszych pracowników dostrzegamy nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każdy człowiek jest inny i warto go docenić. W Fast Service ludzie tworzą różnicę, są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Rodzaj umowy

- umowa o pracę

Wynagrodzenie

- angaż stały 4675 pln brutto
- premia do 701,25 pln brutto

Oferujemy

- dojazd do miejsca pracy z wyznaczonych przystanków
- możliwość ukończenia kursu, oraz nabycia uprawnień udt
- opieka medyczna w ramach nfz
- praca w nowoczesnym magazynie logistycznym
- zakup posiłku za 1zł

Zakres obowiązków

- dodatkowe prace magazynowe
- kompletacja towaru
- obsługa skanera
- obsługa wózka ręcznego paletowego
- przyjęcie towaru
- utrzymanie porządku w hali magazynowej
- wykonywanie innych zleconych zadań

Organizacja czasu pracy

- 2 zmiany ( bez pory nocnej)

Wymagania

- dyscyplina pracy
- komunikatywna znajomość języka polskiego
- odpowiedzialność
- rzetelność
- znajomość języka polskiego (komunikatywny)
- znajomość obsługi skanera

Masz pytania?

Możesz także zgłosić swoją kandydaturę telefonicznie

Infolinia czynna:
Poniedziałek-piątek 8-18
Sobota 8-14
Niedziela 8-16