Kierowca BUS z kat. prawa jazdy B

OGŁOSZENIE NR: 3681

Rodzaj magazynu:magazyn farmaceutyczny
praca mobilna

Gorąca

Fast Service (nr 15162) – to obietnica szybkiej i idealnej pracy, zgodnie z naszym motto „Delivery Job”. Urodzeni w sercu Polski, w Sochaczewie, jako rodzinny biznes w 2002 roku, z dumą podkreślamy nasze korzenie i wartości. W każdym z naszych pracowników dostrzegamy nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każdy człowiek jest inny i warto go docenić. W Fast Service ludzie tworzą różnicę, są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Rodzaj umowy

- umowa o pracę

Wynagrodzenie

- premia absencyjna 1000 pln brutto
- stały etat 4800 pln brutto
- stawka godzinowa stała 29 pln brutto

Oferujemy

- możliwość ukończenia kursu, oraz nabycia uprawnień udt
- opieka medyczna w ramach nfz
- stabile zatrudnienie przez cały rok

Zakres obowiązków

- monitorowanie stanu technicznego floty i raportowanie ewentualnych usterek.
- prowadzenie pojazdu typu bus o dmc do 3,5t

Organizacja czasu pracy

- 1 zmiana (dzienna)

Wymagania

- aktualne i obowiązujące na terenie polski prawo jazdy kategorii b lub gotowość do jego uzyskania we własnym zakresie
- doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu bus do 3,5t
- komunikatywna znajomość języka polskiego
- odpowiedzialność
- rzetelność
- umiejętnośc pracy z mapą drogową
- znajomość obsługi skanera

Opis

dla naszego klienta, lidera branży farmaceutycznej poszukujemy kandydatów lubiących pracę w ruchu. osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za dostawy do aptek zlokalizowanych na terenie miasta Łódź. klient zapewnia nowoczesną flotę samochodową oraz skaner gps wspierający przemieszczanie się po terenie. praca gwarantuje dużą swobodę działania i kontakt z klientem końcowym.

Informacje dodatkowe

pracodawca zastrzega prawo do weryfikacji kompetencji pracownika na etapie wdrożenia

Masz pytania?

Infolinia czynna:
Poniedziałek-piątek 8-16