Fast Service Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. niniejszym przeprasza Panią Ilonę Przetacznik - radcę prawnego, za naruszenie jej dóbr osobistych, w szczególności wizerunku, polegające na tym, że w opublikowanym poście z dnia 29 grudnia 2020 r. zamieszczonego na należącym do Fast Service Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Sochaczewie profilu na portalu Instagram (nazwa profilu: fast_service_gr), zamieszczony został Jej wizerunek, tj. fotografia przedstawiająca jej osobę, sugerując odbiorcom wskazanego posta, że Pani Ilona Przetacznik reklamuje i promuje swoją osobą oraz sprawowanym zawodem zaufania publicznego Fast Service Group spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., co jest informacją nieprawdziwą
Archiwum

Pracownik magazynu logistycznego

DHL Dąbrowa Górnicza
od 18,30 zł / godz. (brutto)
W tej chwili wakat nie jest aktualny

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się w dziale Oferty pracy

Poszukujemy pracowników do magazynu DHL. DHL International GmbH to niemiecka firma zajmująca się transportem i logistyką przesyłek, działająca w segmencie międzynarodowych usług kurierskich. Posiada biura w ponad 220 krajach na całym świecie. Szczegółowe informacje o działalności firmy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej – www.dhl.com.

Obowiązki

Praca w magazynie logistycznym polega na przyjęciu towaru, przygotowaniu go do wysyłki. Pierwszego dnia w magazynie odbywa się szkolenie. Praca nie jest trudna, nie wymaga specjalnych umiejętności i doświadczenia, bez hałasu i zapachów w wygodnej i specjalnie wyposażonej hali. Praca na 3 zmiany po 8-12 godzin. Na magazynie jest kilka procesów, do których kieruje lider:

Przyjęcie towaru – praca polega na przyjęciu towaru, zeskanowaniu kodu i wprowadzeniu ilości do systemu.

Pakowanie – wystarczy odebrać towar z określonego miejsca i zeskanować kod kreskowy, a następnie włożyć do kontenera tyle części, ile pokazuje skaner.

Drukowanie i naklejanie cen towarów. W pobliżu każdego stanowiska pracy znajdują się drukarki z cenami, skanujemy kod tacki i drukujemy tyle cen ile sztuk towaru na stanie, naklejamy ceny na kody kreskowe produktów, po wklejeniu wszystkich cen odkładamy towar na paletę, wybieramy opcję „zakończ” i transportujemy do określonej lokalizacji.

Zbiór – system sam układa towar do pudełek, zadaniem pracownika jest umieszczenie towaru w specjalnych pudełkach, jeśli system pokaże, że jedno z tych pudełek jest pełne, pracownik musi zamknąć zamówienie w systemie, fizycznie zamknąć karton i nakleić kolejną etykietę z drukarki, później odstawić zamknięte pudełko na rolki, a następne pudełko otworzyć do zbioru.

Ręczne rozłożenie towaru – należy zalogować się do skanera i wybrać odpowiednią funkcję, pozycję następnie podstawić paleciak z towarem, który chcemy rozłożyć ręcznie.

Pakowanie automatyczne – praca polega na pakowaniu w pudełka i koperty (różnych typów i rozmiarów); oklejanie taśmami różnych kolorów. Należy sprawdzić, czy ilość i nazwy towaru odpowiadają danym na fakturze, wybrać odpowiedni rozmiar pudełka na przesyłkę i wskazaną przez system taśmę, włożyć towar i fakturę do pudła, wypełnić pudełko po brzegi folią bąbelkową i nakleić etykietę.

Pakowanie ręczne – pakowanie w pudełka, koperty i folie (różne rodzaje i rozmiary); oklejanie towaru znajdującego się na paleciaku taśmami różnych kolorów.

Wynagrodzenie

  • gwarantowane – 18,30 zł / godz. brutto (stawka minimalna)
  • jeśli pracownik osiąga wyniki powyżej normy, stawka wzrasta
  • płatności od 10 do 15 dnia każdego miesiąca na kartę bankową, NIE ma żadnych opóźnień w płacach
  • opiekun grupy pomaga zrobić kartę bankową

Czas pracy

  • 10 godzin dziennie
  • 220 godzin miesięcznie
  • sobota-niedziela może być pracująca
  • praca stała – nie sezonowa

Zakwaterowanie

  • w wynajętych przez nas domach
  • koszt – 160 zł miesięcznie, potrącany z wynagrodzenia
  • domy prywatne w pełni wyposażone (kuchnia, łazienka, pralka, mikrofalówka, naczynia, poduszki, koce itp.)
  • pokoje dla 4-5 osób

Formalności

  • Książeczka Sanepidu
  • Umowa Zlecenia
  • wszyscy przechodzą badania medyczne i szkolenie z BHP- obowiązkowo
  • wszyscy są przeszkoleni w używaniu skanera i komputera
  • każdy pracownik otrzymuje nowe ubrania robocze (T-shirt, spodnie, buty)
  • wszyscy pracownicy otrzymują zaproszenie do pracy na pół roku
  • pracownicy są przyjmowani i zakwaterowani
  • istnieje możliwość wydaniazaproszenia wojewódzkiego lub Karty pobytu

Zdjęcia mieszkań

Domy mogą się różnić w zależności od daty zameldowania. Poniżej znajdują się zdjęcia jednego z domów, są one przykładem ilustrującym panujące warunki.