Pracownik Magazynu

DHL SCPL ŻERNIKI
3600 PLN/miesiąc | bonus do 660 PLN/miesiąc
(brutto)

OGŁOSZENIE NR 421

Poszukujemy pracowników do magazynu DHL. DHL International GmbH to niemiecka firma zajmująca się transportem i logistyką przesyłek, działająca w segmencie międzynarodowych usług kurierskich. Posiada biura w ponad 220 krajach na całym świecie. Szczegółowe informacje o działalności firmy można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej – www.dhl.com.

Praca w magazynie logistycznym (sklep internetowy Zalando) polega na przyjęciu towaru, kompletowaniu towaru oraz przygotowaniu do wysyłki. Komunikatywny język polski jest wymagany. Pierwszego dnia w magazynie odbywa się szkolenie. W pierwszych dniach nowa osoba ma wsparcie trenerów, którzy wdrażają osoby w poszczególne procesy. Praca nie jest trudna, nie wymaga specjalnych umiejętności i doświadczenia, bez hałasu i zapachów w wygodnej i specjalnie wyposażonej hali, po 8 godzin każda w systemie trzyzmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00), w młodym i przyjaznym zespole. Firma oferuje obiady za 1 zł (obiad dnia).

Na magazynie jest kilka procesów, do których kieruje lider:
Przyjęcie towaru – praca polega na przyjęciu towaru, zeskanowaniu kodu i wprowadzeniu ilości do systemu.
Sprawdzenie jakości towaru.
Kompletacja towaru – praca ze skanerem, który pokazuje najbliższą lokalizacje z danym produktem, ilość do pobrania oraz zdjęcie artykułu.
Pakowanie towaru – praca przy komputerze polegająca na sprawdzaniu jakościowym i ilościowym danego zlecenia, w komputerze widoczne zdjęcia artykułu.

Obowiązki

  • praca przy komputerze
  • przyjmowanie zwrotów i sprawdzanie jakosci towaru
  • dbałość o towar
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • praca na hali ciepłej

Wymagane kwalifikacje

  • język polski komunikatywny
  • Pracowitość i zdyscyplinowanie
  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

Wynagrodzenie

  • 3600 PLN/miesiąc (brutto)
  • bonus do 660 PLN/miesiąc (brutto)
  • dodatek nocy
  • premia za frekwencję
  • premia za wydajność
  • płatny urlop

Czas Pracy

  • 8 godz. dziennie
  • 168 godz. miesięcznie

Zakwaterowanie

  • Koszt zakwaterowania 240 PLN miesięcznie
  • pokoje 4-osobowe, kuchnia, łazienka

Pozostałe Informacje

  • umowa o pracę
  • oświadczenie po stronie pracodawcy
  • badania lekarskie po stronie pracodawcy
  • odzież robocza po stronie pracodawcy
  • bezpłatny transport
  • możliwość zrobienia zezwolenia na pracę (Wojewódzkiego) w celu otwarcia rocznej wizy dla obecnie zatrudnionych
  • pomagamy w wyrobieniu karty pobytu
  • osoba deklaruje pracę przez cały okres wizy, w przypadku zerwania kontraktu, zwraca poniesione koszty w wysokości 500 za badania lekarskie, szkolenia bhp, ubranie robocze, kwarantannę, koszty administracyjne, transport do miejsca zakwaterowania
  • możliwość wyjazdu 7 dni przed zakończeniem wizy

Zdjęcia jednego z lokali w danym mieście