Fast Service Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. niniejszym przeprasza Panią Ilonę Przetacznik - radcę prawnego, za naruszenie jej dóbr osobistych, w szczególności wizerunku, polegające na tym, że w opublikowanym poście z dnia 29 grudnia 2020 r. zamieszczonego na należącym do Fast Service Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Sochaczewie profilu na portalu Instagram (nazwa profilu: fast_service_gr), zamieszczony został Jej wizerunek, tj. fotografia przedstawiająca jej osobę, sugerując odbiorcom wskazanego posta, że Pani Ilona Przetacznik reklamuje i promuje swoją osobą oraz sprawowanym zawodem zaufania publicznego Fast Service Group spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., co jest informacją nieprawdziwą
Archiwum

Koordynator ds. zatrudnienia

Łódź, Łódzkie
W tej chwili wakat nie jest aktualny

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się w dziale Oferty pracy

Wymiar pracy
Pełny etat
Typ umowy
Umowa o pracę

Opis
Agencja Pracy Fast Service Group, nr. rej.13060, z siedzibą w Sochaczewie ul. Ziemowita 3, poszukuje kandydatów na stanowisko: Koordynator do spraw zatrudnienia
Miejsce wykonywanej pracy: Woj. Łódzkie

Oferujemy:
– Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
– Zadaniowy czas pracy
– Pomoc we wdrożeniu się w nowe obowiązki
– Ubezpieczenie grupowe na życie

Wymagania:
– Wykształcenie min średnie
– Doświadczenie w pracy na podanym stanowisku mile widziane
– Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office -Excel
– Dokładność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
– Umiejętność pracy w zespole
– Znajomość języka ukraińskiego/ języka rosyjskiego
– Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
– Prowadzenie ewidencji i rozliczeń
– Koordynowanie pracy osób zatrudnionych na magazynach
– Stały kontakt z kontrahentami telefoniczny, mailowy jak również osobisty

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesłania CV, prosimy o zamieszczenie w dokumentach poniższej klauzuli , jednocześnie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fast Service Group,, Sp. z o.o. Bis sp. K. z siedzibą w Błoniu, 05-870 Błonie, Rynek 8, moich danych osobowych zawartych w CV, formularzu i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzonej przez Fast Service Group Sp. z o.o.Bis sp.K rekrutacji na jej potrzeby oraz na potrzeby spółek z nią powiązanych oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z grupy Fast Service Group, na zlecenie których prowadzony jest proces rekrutacji i będących potencjalnym zleceniodawcą/ pracodawcą. Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.