Pracownik Magazynu

OGŁOSZENIE NR: 1690

Rodzaj magazynu: magazyn spożywczy

LUBLIN
(woj. Lubelskie )
Zobacz na mapie

Fast Service (nr 15162) – to obietnica szybkiej i idealnej pracy, zgodnie z naszym motto „Delivery Job”. Urodzeni w sercu Polski, w Sochaczewie, jako rodzinny biznes w 2002 roku, z dumą podkreślamy nasze korzenie i wartości. W każdym z naszych pracowników dostrzegamy nie tylko umiejętności, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie. Jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że każdy człowiek jest inny i warto go docenić. W Fast Service ludzie tworzą różnicę, są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

Rodzaj umowy

- umowa zlecenie

Wynagrodzenie

- dodatek nocny (uop) 4 pln brutto
- stawka akordowa 27,7 - 38 pln brutto

Oferujemy

- bezpłatny transport do miejsca pracy powyżej  2 km
- możliwość ukończenia kursu, oraz nabycia uprawnień udt
- możliwość zakwaterowania koszt 480 pln
- opieka medyczna w ramach nfz

Zakres obowiązków

- kompletacja towaru
- obsługa systemu głosowego voice picking
- obsługa wózka jezdniowego  wjo3
- obsługa wózka ręcznego paletowego
- obsługa wózka widłowego
- praca w magazynie ( chłodnia+4°c)

Organizacja czasu pracy

- 2 zmiany ( z porą nocną)

Wymagania

- dyscyplina pracy
- książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych
- odpowiedzialność

Informacje dodatkowe

w przypadku zerwania kontraktu, zwrot poniesionych kosztów badań lekarskich, szkolenia bhp, ubrań roboczych, kosztów administracyjnych, transportu do miejsca zakwaterowania 500 zł

Masz pytania?

Możesz także zgłosić swoją kandydaturę telefonicznie

Infolinia czynna:
Poniedziałek-piątek 8-18
Sobota 8-14
Niedziela 8-16